پذیرش آگهی

مقدمه:

سایت «کار و کسب عکاسی» به عنوان یک سایت تخصصی برای عکاسان و فیلم‌برداران، محل مناسبی برای درج آگهی‌های تخصصی و یا مرتبط با صنعت و هنر «عکاسی و فیلم‌برداری» است.

شرایط عمومی پذیرش آگهی:

۱- سایت «کار و کسب عکاسی» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «کار و کسب عکاسی» هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- «کار و کسب عکاسی» در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

۳- در صورت قبول آگهی معمولا ظرف ۲۴ ساعت بعد از واریز مبلغ آن، آگهی‌ها در سایت قرار داده می‌شود.

۴- لطفا قبل از به پایان رسیدن مهلت آگهی، در صورت تمایل به تمدید، با ما تماس بگیرید، البته ما به پایان رسیدن زمان آگهی را به شما یادآوری می‌کنیم، اما بهتر است که از چند روز مانده به پایان زمان آگهی، برای تمدید اقدام کنید.

۵- قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

۶- تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.

پلن‌های تبلیغاتی در سایت و هزینه‌ی آن‌ها:

پلن‌های تبلیغاتی سایت بسیار محدود هستند. شما برای دریافت پلن‌های تبلیغاتی در سایت و هزینه‌ی آن‌ها می‌توانید از صفحه‌ی تماس با ما اقدام کرده و درخواست خود را مطرح بفرمایید. ما نهایتا طی ۴۸ ساعت کاری، اطلاعات لازم را برای شما ارسال خواهیم کرد.

لازم به ذکر است مراکز آموزشی و آموزشگاه‌های مرتبط با عکاسی و فیلم‌برداری، از تخفیف ۲۰ درصدی و مجلات و انتشاراتی که کتاب‌های هنری چاپ می‌کنند از تخفیف ۳۰ درصدی بهرمند خواهند شد.

مراحل ثبت آگهی:

۱- مراجعه به صفحه‌ی تماس با ما
۲- ارسال درخواست خود و توضیحات کامل درباره‌ی آگهی که می‌خواهید ثبت شود.
۳- ایمیل شما بررسی خواهد شد و در صورت نبود مشکل، تعرفه دقیق و شماره حساب برای شما ایمیل خواهد شد.
۴- واریز هزینه
۵- و در نهایت درج آگهی شما.